Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійний фонд розпочав фінансування пенсій за вересень

  • 02 вересня 2014 17:43
  • 16024
  • Версія для друку
  •  
Пенсійний фонд розпочав фінансування пенсій за вересень

Сьогодні Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій за вересень, повідомила на брифінгу перед початком прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України заступник Голови правління Пенсійного фонду України Валентина Никитенко.

Загальна потреба на виплату пенсій у цьому місяці становить 23,7 млрд. грн. Перерахування коштів на пенсійні виплати триватиме по 25 вересня.

Фінансування виплат здійснюється за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.
Загалом за січень – серпень нинішнього року до Пенсійного фонду надійшло 163,3 млрд. грн. З них власні надходження становлять 108,3 млрд. грн. (66,3%).

Планові завдання з надходження власних коштів виконали всі регіональні управління Фонду, за винятком Донецької та Луганської областей. Недонадходження коштів із цих регіонів перевищило 1 млрд. грн.
З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм надійшло 54,7 млрд. грн., що відповідає плановому показнику на цей період.

На покриття тимчасових касових розривів, пов'язаних із виплатою пенсій, за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку протягом січня – серпня залучалися позики, повернення яких до державного бюджету забезпечено Пенсійним фондом у повному обсязі.
У зв'язку з непідконтрольністю окремих населених пунктів українській владі ситуація із виплатою пенсій у Донецькій та Луганській областях залишається непростою. Серпневі виплати профінансовані у сумі 1616,4 млн. грн. на Донеччині та 331,6 млн. грн. на Луганщині, або, відповідно, на 49,4 і 20,1%.

Натомість станом на 1 вересня ц.р. в органи Пенсійного фонду України звернулися за переведенням пенсійної справи за тимчасовим місцем проживання понад 63,8 тис. пенсіонерів, що виїхали із зазначених регіонів: 37967 – із Донецької області, 25852 – із Луганської.
Для оперативного забезпечення виплати пенсій громадянам, які вимушені були переселитися з Донецької та Луганської областей, Пенсійним фондом України максимально спрощено порядок переведення пенсійних справ до інших регіонів.

Взяття на облік пенсіонерів та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється за новим місцем перебування або проживання лише за їх заявою та за матеріалами електронної пенсійної справи, без необхідності подавати довідку, що підтверджує тимчасове місце проживання.

Виплата пенсій для них забезпечується відповідно до графіків, а також за додатковими відомостями.

За матеріалами: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики