Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Електронна система призначення пенсій

  • 14 листопада 2017 15:42
  • 6742
  • Версія для друку
  •  
Електронна система призначення пенсій

8 - 9 листопада на базі головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області проведено семінар-нараду з питань завершення процесів міграції даних із автоматизованої системи обробки пенсійної документації АСОПД/КОМТЕХ-W та переходу до централізованої підсистеми «Призначення та виплата пенсій» (ПВП)  Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України з фахівцями підрозділів інформаційних систем та електронних реєстрів, пенсійного забезпечення головних управлінь Фонду в Вінницький, Волинській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківський, Чернівецькій та Чернігівський областях

Зазначена програма дозволить формувати електронні пенсійні справи громадянина, які зберігатимуться на загальному сервері Пенсійного фонду України. Відтак, особа зможе подати документи та очікувати на призначення пенсії не лише за місцем проживання. Більше того — оцифруванню підлягатимуть і раніше сформовані паперові пенсійні справи.

Херсонська область стала пілотним регіоном, у якому проект почав реалізовуватись із січня 2016 року. А з 1 травня цього року Головне управління Пенсійного фонду України у Херсонській області перейшло на промисловий режим роботи у підсистемі ПВП.

—Практичні напрацювання херсонських пенсійників в організації роботи в новій підсистемі допоможуть іншим областям спростити механізм переходу до підсистем призначення і виплат пенсій, — зазначив директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України Олександр Малецький.

Учасники семінару також відвідали управління з координації та контролю за виплатою пенсії головного управління Фонду та Херсонське об’єднане  управління Фонду, яке обслуговує 110,2 тис. пенсіонерів області. Ознайомились з  роботою відділів, повним циклом проходження нарахування пенсійних виплат в новій підсистемі. Спеціалісти пенсійної служби поділились своїм досвідом роботи та механізмом відпрацювання пенсійних справ.

—Перехід на пенсійні виплати з підсистеми ПВП успішно розпочато і треба рухатись далі. До кінця березня-квітня наступного року усі області повинні перейти на нове програмне забезпечення, — наголосив Олександр Малецький.

Джерело: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)