Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

"Найбільше підвищення пенсій отримають пенсіонери, які мають більше страхового стажу", - Олексій Зарудний

  • 20 жовтня 2017 17:51
  • 15488
  • Версія для друку
  •  
"Найбільше підвищення пенсій отримають пенсіонери, які мають більше страхового стажу", - Олексій Зарудний

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" повідомив, що виплати осучаснених пенсій розпочались.

З його слів найбільша пенсія буде підвищена тим пенсіонерам, які мають більше страхового стажу.

- Це відновлення справедливості для пенсіонерів із великим стажем роботи. Зараз внаслідок осучаснення пенсій збільшення відбудеться у тих, хто мав найбільше страхового стажу й велику заробітну плату, із якої сплачувались внески. Люди це відчувають, вони це підтримуюють. Ми бачимо по тих дзвінках, які надходять до Контакт-центру Пенсійного фонду, - повідомив Голова правління Фонду.

На запитання телеведучої щодо надходжень у 2017 році на виплату пенсій керівник розповів, що на початку бюджет Пенсійного фонду планувався в розмірі 284 млрд. грн. Сьогодні прогнозується понад 300 млрд. грн. у зв'язку із осучасненням. Фонд повністю забезпечений коштами, щоб здійснити усі виплати пенсіонерам.

Олексій Зарудний запевнив глядачів телеканалу, що найближчим часом кожного пенсіонера буде поінформовано про зміну розміру його пенсії, враховуючи всі складові, відповідно до яких змінився розмір виплат.

Джерело: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики