Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Протягом доби після набрання чинності Закону про пенсійну реформу будуть виготовлені додаткові виплатні документи по перерахованих пенсіях, - Олексій Зарудний

  • 10 жовтня 2017 09:45
  • 13599
  • Версія для друку
  •  
Протягом доби після набрання чинності Закону про пенсійну реформу будуть виготовлені додаткові виплатні документи по перерахованих пенсіях, - Олексій Зарудний

5 жовтня під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулась селекторна нарада з питань запровадження пенсійної реформи

У заході взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, керівники обласних державних адміністрації та головних управлінь Пенсійного фонду тощо.

- З прийняттям Закону про пенсійну реформу ми вводимо абсолютно справедливі розрахунки підвищення пенсій та індексацію кожного року. Важливо пройти цей етап нових розрахунків максимально швидко.

У системі Пенсійного фонду працюють дуже професійні люди. Тому, з наступного тижня ми можемо працювати над виплатою пенсій, – наголосив Володимир Гройсман.

Олексій Зарудний в свою чергу повідомив, що виплата пенсій в жовтні буде здійснена по двох відомостях. Ті пенсіонери, в кого дата отримання пенсії припаде вже після набрання чинності Закону, одержать відразу по одній відомості пенсію у попередньому розмірі та в іншій – додаткову суму перерахунку. Ті пенсіонери, які вже з 4 жовтня, до набрання чинності Закону, встигнуть отримати пенсію, так би мовити, в старому розмірі одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду жовтня, тобто до 25 жовтня.

Всім органам Пенсійного фонду поставлене завдання забезпечити доступне інформування пенсіонерів про розміри їх пенсій. З цією метою, зокрема, буде переглянуто графіки прийому громадян, залучено до проведення прийому додаткову кількість працівників, забезпечено виїзні прийоми за місцем проживання громадян.

Необхідну інформацію також можна буде отримати в Контакт-центрі Пенсійного фонду та на веб-порталі послуг Пенсійного фонду.

Хочу сказати, що з начальниками головних управлінь Фонду в областях та місті Києві 29 вересня проведено виробничу нараду, на якій детально обговорено механізм і всі заходи, пов’язані з перерахунком пенсій. Надано відповідні доручення. Я звертаю увагу колег на їх неухильному виконанні.

І тут головним є звичайно увага, уважне ставлення до наших пенсіонерів.

Хочу сказати, що питання проведення перерахунків на постійному контролі і буде постійно доповідатись керівництву Уряду.

Запланований перерахунок пенсій – наймасштабніший за всю історію незалежності, - зазначив під час виступу Голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний.

PM11image002

Джерело: Пенсійний фонд України

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)