Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

МВФ: пенсійна реформа - обов'язковий елемент для чергового траншу

  • 29 вересня 2017 14:47
  • 3078
  • Версія для друку
  •  
МВФ: пенсійна реформа - обов'язковий елемент для чергового траншу

Запровадження пенсійної реформи в Україні, яка відповідатиме цілям програми підтримки МВФ, є обов'язковим елементом для завершення четвертого перегляду Фонду та прийняття рішення про надання наступного траншу Україні.

Про це заявив під час брифінгу в четвер у Вашингтоні офіційний представник МВФ Вільям Мюррей, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Ми перебуваємо у тісному контакті з (українською – ред.) владою щодо пенсійної реформи. Її імплементація залишається критично важливою умовою для четвертого перегляду в рамках програми (кредитування – ред.) МВФ в Україні", - зауважив представник Фонду.

Він підкреслив, що діалог ведеться, в тому числі, на найвищому рівні. У цьому зв'язку Мюррей нагадав, що перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон повернувся з Києва менше ніж два тижні тому.

"Ми закликаємо уряд і парламент забезпечити, щоб адаптоване пенсійне законодавство досягло цілей реформи, розробленої у взаємодії з МВФ і Світовим банком", - наголосив представник Фонду.

Він зауважив також, що МВФ готовий до подальшого тісного співробітництва з Києвом щодо будь-яких можливих коригувань проекту закону про пенсійне забезпечення, необхідних для досягнення цілей реформи.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики