Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Гройсман озвучив "дедлайн" голосування за підвищення пенсій

  • 27 вересня 2017 10:20
  • 2375
  • Версія для друку
  •  
Гройсман озвучив "дедлайн" голосування за підвищення пенсій

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман очікує, що на наступному пленарному тижні Верховна Рада розгляне і підтримає підвищення пенсій.

Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформу.

"Минулого четверга (21 вересня – ред.) я дуже розраховував, що Верховна Рада нарешті проголосує. Прийшов у парламент та звернувся до депутатів з проханням ухвалити цей законопроект, бо це дуже важливо", - сказав він.

"Я бачив, скільки зусиль  голова парламенту Андрій Парубій докладав для того, щоб це відбулося минулого тижня. Фракція "Блоку Петра Порошенка", "Народний фронт", "Радикальної партії" Олега Ляшка, окремі народні депутати об’єдналися, але не вистачило всього 7 голосів, щоб продовжити роботу парламенту і прийняти необхідне рішення", - додав Гройсман.

За його словами "йде банальне затягування часу".

"Окремі депутати подали дуже багато правок до кодексів, вже скільки днів розглядають, йдуть по кожній правці, чи потрібна вона чи ні. Згідно з законодавчою процедурою, вони ніби все роблять правильно. Та чи насправді це робиться з метою того, щоб, дійсно, вдосконалити кодекси?! Я сумніваюсь", - заявив він.

Гройсман також розповів, що останній термін для ухвалення пенсійної реформи, щоб люди отримали підвищення пенсій уже в жовтні — це перші дні наступного пленарного тижня засідання Верховної Ради.

"У нас 12 млн пенсіонерів. Із них 9 млн мають отримувати підвищені пенсії. По кожному з них треба провести розрахунки і всім підняти виплати. І це теж потребує часу. А вже 7 жовтня люди почнуть отримувати пенсії", - сказав він.

Як відомо, згідно з календарним планом роботи Верховної Ради, наступний пленарний тиждень відбудеться 3-6 жовтня.

Засідання 3 жовтня почнеться з продовження розгляду поправок до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства та інші законодавчі акти - законопроект №6232 (друге читання).

За даними агентства "Українські новини", за 6 пленарних днів Рада розглянула близько 3 800 з 4 383 поправок до зазначеного законопроекту, що запускає судову реформу.

Наступним за цим законом стоїть для розгляду законопроект про зміни до пенсійного законодавства.

Джерело: Економічна правда

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)