Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Уряд зробить усе можливе для збільшення розміру пенсій з першого жовтня після ухвалення пенсійної реформи

  • 26 вересня 2017 14:59
  • 3788
  • Версія для друку
  •  
Уряд зробить усе можливе для збільшення розміру пенсій з першого жовтня після ухвалення пенсійної реформи

Про це заступник Міністра соціальної політики Микола Шамбір розповів в ефірі телеканалу Еспресо, темою якого стала пенсійна реформа.

За словами урядовця, рішення про підвищення пенсій потребує обов’язкового внесення змін до законодавства, а отже для цього потрібне ухвалення пенсійної реформи.

“З 2014 року процес перерахунку пенсій був зупинений відповідним Законом, а тому потрібно приймати Закон для розблокування цієї норми. При цьому, головним завданням Уряду є проведення повноцінної реформи, яка збалансує пенсійну систему”, - заявив заступник Міністра.

На жаль, через брак часу Парламент не встиг на минулому пленарному тижні розглянути законопроект про пенсійну реформу у другому читанні. Проте, є сподівання на його результативний розгляд на початку наступного тижня, що надасть можливість Уряду провести осучаснення пенсій.

“Уряд зробив усе можливе для досягнення компромісу з народними депутатами у питанні пенсійної реформи, а тому є сподівання на його прийняття у другому читанні, що дозволить провести осучаснення, тобто підвищення, пенсій з першого жовтня”, - заявив Микола Шамбір.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)