Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Павло Розенко: Пенсійна реформа має бути проголосована

  • 22 вересня 2017 17:57
  • 7808
  • Версія для друку
  •  
Павло Розенко: Пенсійна реформа має бути проголосована

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко вважає за доцільне провести на наступному тижні засідання парламентського комітету з питань соціальної політики, щоб ухвалити узгоджене рішення щодо пенсійної реформи.

Про це він заявив у коментарі телеканалу «112 Україна».

«Було б доцільно на наступному тижні зібратися ще раз комітету з питань соціальної політики, пройтися по всіх поправках, запросити на комітет представників усіх фракцій, представників експертного середовища, Світового банку, МВФ, щоб вийти на узгоджене рішення», - сказав він.

Павло Розенко підкреслив, що Уряд готовий, як і обіцяв, здійснити осучаснення пенсій з 1 жовтня, навіть, якщо таке рішення Парламенту буде ухвалене дещо пізніше.

«Ми обіцяли, що з 1 жовтня відбудеться осучаснення пенсій. І я хочу сказати, що навіть якщо Верховна Рада прийме це рішення в середині жовтня, ми проведемо осучаснення з 1 жовтня, у нас є всі можливості зробити перерахунок таким чином. Тому ми виконаємо і власні обіцянки, і рішення Верховної Ради. Я сподіваюся, що все-таки народні депутати України конструктивно використають наступний тиждень і вже перший тиждень жовтня дасть нам позитивний результат», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)