Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Андрій Рева: Солідарна система стане надійною основою пенсійного забезпечення

  • 19 вересня 2017 14:26
  • 9806
  • Версія для друку
  •  
Андрій Рева: Солідарна система стане надійною основою пенсійного забезпечення

Міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу Еспресо розповів про важливість солідарного рівня пенсійного забезпечення, та про його вирішальну роль у формуванні пенсій громадян.

Саме через це, за його словами, збалансування солідарного рівня було заплановано як пріоритетний напрямок при проведенні пенсійної реформи.

“Практично всі сучасні пенсійні системи Світу мають солідарний рівень пенсійного забезпечення. Цей рівень базується на солідарності поколінь та вимагає дотримання одного основного принципу – рівності кожного перед Законом”, - заявив Міністр.

Правила солідарного рівня є логічними та ефективними, адже кошти при надходженні до Пенсійного фонду автоматично розподіляються за визначеною процедурою між пенсіонерами. Це дозволяє уникнути ризиків обезцінювання коштів або їхньої втрати, а також унеможливлює будь яке зовнішнє втручання в процес.

Проте, порушення фундаментальних принципів, які відбувалися протягом більше 25 років, призвели до фактичної руйнації пенсійної системи та катастрофічного зубожіння пенсіонерів.

“Пенсійна реформа відновлює принцип соціальної справедливості та ліквідує усі без винятку преференції для певних категорій громадян. Залишаються лише два фактори, які впливають на розмір пенсій: тривалість страхового стажу та розмір сплачених внесків”, - наголосив Андрій Рева.

На цьому реформа не закінчується, а лише розпочинається. Наступним її кроком стануть зміни до пенсійного забезпечення військовослужбовців та впровадження повноцінної трирівневої системи пенсійного забезпечення.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)