Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Павло Розенко: Ми маємо вводити європейські механізми пенсійного забезпечення

  • 15 вересня 2017 10:18
  • 1464
  • Версія для друку
  •  
Павло Розенко: Ми маємо вводити європейські механізми пенсійного забезпечення

Віце-прем’єр-міністр України сподівається, що Верховна Рада України до 1 жовтня проголосує за осучаснення пенсій та за відміну оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам, як це передбачено пенсійною реформою.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «Прямий».

«Уряд вніс пенсійну реформу у Парламент, народні депутати прийняли законопроект за основу, тому пенсійна реформа тепер є власністю Верховної Ради України. Біля 3 тисяч поправок внесено депутатами, комітет пройшов процедуру розгляду цих поправок, тепер вони мають розглядатися у сесійній залі», - пояснив Віце-прем’єр-міністр.

«Для мене на сьогодні у пенсійній реформі головне, щоб до 1 жовтня було проголосоване осучаснення пенсій, щоб Верховна Рада України проголосувала за відміну оподаткування працюючих пенсіонерів і для мене особисто дуже важливо, щоб Верховна Рада підтримала поправку народних депутатів України щодо запровадження з 1 січня 2019 року накопичувальної пенсійної системи і системи недержавних пенсійних фондів», - підкреслив Павло Розенко.

«Ми маємо вводити європейські механізми пенсійного забезпечення для тих людей, хто хоче формувати своє пенсійне майбутнє самостійно», - наголосив він.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)