Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійна реформа повинна закласти основи для сталої пенсійної системи на майбутнє - Гройсман

  • 04 вересня 2017 12:43
  • 3704
  • Версія для друку
  •  
Пенсійна реформа повинна закласти основи для сталої пенсійної системи на майбутнє - Гройсман

Після прийняття Верховною Радою внесеного закону щодо пенсійної реформи уже з 1 жовтня пенсії зростуть для 9 млн пенсіонерів.

Про це у Facebook написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Пенсійна реформа, яку ми розпочинаємо, спрямована саме на те, щоб не тільки відновити справедливість по відношенню до сьогоднішніх пенсіонерів, але й закласти основи для сталої пенсійної системи на майбутнє. Після прийняття Верховною Радою внесеного нами закону уже з 1 жовтня пенсії зростуть для 9 млн пенсіонерів. Ми також передбачили, що в подальшому вони будуть автоматично перераховуватись з врахуванням збільшення середньої заробітної плати і показників інфляції. Тому будуть далі збільшуватись і уже нараховані раніше, і нові пенсії", - написав прем'єр.

Він зазначив, що запропонована пенсійна реформа дозволить за 7-10 років ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, який наразі становить більше 140 млрд грн.

"Тим самим і нинішні, і майбутні пенсіонери будуть убезпечені від ситуації, коли у держави просто не буде можливості взагалі виплачувати пенсії. Все це стосується солідарної системи пенсійного забезпечення, без "ремонту" якої неможливо рухатись далі. Солідарна система - це той фундамент, на якому будується пенсійне забезпечення у всіх країнах світу. Вона дає можливість отримувати пенсію в старості незалежно від життєвих обставин людини. Солідарна система захищає людину", - додав Гройсман.

Він зауважив, що наразі уряд разом із експертним середовищем напрацьовує механізми впровадження накопичувальної системи, які планується розпочати впроваджувати вже за декілька років.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)