Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Прем'єр-міністр обговорив з представниками громадянського суспільства проект пенсійної реформи

  • 26 червня 2017 14:57
  • 3347
  • Версія для друку
  •  
Прем'єр-міністр обговорив з представниками громадянського суспільства проект пенсійної реформи

Запропонована Урядом реформа пенсійної системи України, яка узгоджена з міжнародними партнерами України і передбачає осучаснення пенсій вже з 1 жовтня поточного року, відміну оподаткування пенсій та  збереження пенсійного віку, потребує підтримки депутатського корпусу та  експертного середовища.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час  зустрічі з експертами, присвяченій питанням пенсійних змін.

Глава Уряду нагадав, що пакет законів по пенсійній реформі пройшов обговорення на засіданні Національної Ради реформ і вже переданий в Верховну Раду. І чим швидше вони будуть ухвалені, тим легше буде досягти стабілізації в пенсійній сфері, яка сьогодні продукує дефіцит - «більший за оборонний бюджет». Завдання Уряду, підкреслив Володимир Гройсман, - подолання дефіциту бюджету Пенсійного фонду, викорінення зрівнялівки та встановлення справедливості для людей праці. 

«При цьому ми залишили питання осучаснення пенсій, знімаємо оподаткування, залишаємо незмінним вік виходу на пенсію – 60 років, - сказав Глава Уряду. -  Зараз ми переходимо до етапу розгляду реформи в Парламенті. Просив би, аби ми всі консолідувалися задля підтримки законопроектів (по реформі). Якщо він (пакет законопроектів) не буде прийнятий, в пенсійній системі будуть проблеми – зростатиме дефіцит, зростатиме рівень несправедливості».

Учасники зустрічі домовилися підготувати спільну дорожню карту представлення основних аспектів проекту реформи – для громадського суспільства та членів Парламенту.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики