Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Проект пенсійної реформи

  • 22 червня 2017 11:52
  • 16767
  • Версія для друку
  •  
Проект пенсійної реформи

Кабінет Міністрів на засіданні 21 червня затвердив чотири законопроекти щодо пенсійної реформи з зауваженнями Національної ради реформ. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що цей пакет документів у середу буде направлений до Верховної Ради. Українським Новинам вдалося отримати проект документа, прийнятого на засіданні Кабміну.

Згідно з пропозиціями уряду, з 2018 року для виходу на пенсію необхідно буде мати 25 років страхового стажу, з 2028 року - 35 років.

Також коефіцієнт оцінки вартості стажу з 2018 року скорочується з 1,35 до 1.

Уряд передбачив встановлення верхньої межі бази нарахування єдиного соціального внеску (ЄСВ) в 15 мінімальних зарплат (48 тис. гривень).

Проект пенсійної реформи частина 1, частина 2.

Раніше Нацрада реформ рекомендувала уряду відкласти на два роки підвищення страхового стажу для виходу на пенсію і скасування коефіцієнта оцінки трудового стажу.

17 травня Кабмін схвалив основні положення пенсійної реформи, згідно з яким мінімальний страховий стаж для виходу на пенсію буде підвищено з 15 до 25 років з 2018 року, а потім щороку підвищуватиметься ще на рік - до 35 років до 2028 році.

Джерело: Українські новини

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики