Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Понад 1 млн пенсіонерів підвищать пенсію на 1 тис. грн

  • 18 травня 2017 12:33
  • 5457
  • Версія для друку
  •  
Понад 1 млн пенсіонерів підвищать пенсію на 1 тис. грн

Після набрання чинності нової пенсійної реформи понад 1 млн українців пенсії збільшать на 1 тис. гривень. Про це йдеться и інформації про основні напрямки пенсійної реформи

Згідно з даними, представленим прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, після затвердження і набрання чинності пенсійної реформи, підвищення пенсій торкнеться близько 5,6 млн пенсіонерів з 12 мнл. Зокрема 1,3 млн українських пенсіонерів отримають доплату до щомісячної пенсії у розмірі 200 грн, 1,2 млн пенсіонерів - від 200 до 500 грн. Також ще більше 1 млн пенсіонерів будуть отримувати на 1000 грн більше, що майже вдвічі більше від їхніх сучасних пенсій.

Наголошується, що перерахунок пенсій в Україні не здійснювався вже майже 5 років, тому з 1 жовтня 2017 року всі пенсії будуть перераховані відповідно до рівня збільшення заробітних плат.

Також прем'єр-міністр пропонує пересмореть розмір мінімальної пенсії вже 1 жовтня, а не 1 грудня, і збільшити її до 1373 грн. Таким чином пенсії піднімуть майже 9 млн пенсіонерів.

inform visnyk

Прем'єр оцінив необхідну суму для підвищення пенсій у 30,7 млрд гривень в 2018 році.

Зазначимо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє підвищити пенсії 9 млн з 12 млн пенсіонерів з 1 жовтня у разі реалізації запропонованої урядом пенсійної реформи.

Джерело: Українські новини

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)