Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Андрій Рева про старт пенсійної реформи: Метою Уряду є побудова трирівневої системи пенсійного забезпечення

  • 18 травня 2017 11:05
  • 3231
  • Версія для друку
  •  
Андрій Рева про старт пенсійної реформи: Метою Уряду є побудова трирівневої системи пенсійного забезпечення

Про це Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив під час засідання Уряду, на якому Прем’єр-міністр України презентував проект пенсійної реформи

У виступі Міністр наголосив, що кінцевим результатом проведення пенсійної реформи має стати єдиний і  справедливий порядок нарахування пенсій та збільшення їхнього розміру для людей, які чесно працювали. Ну а, власне, метою уряду, за словами Андрія Реви, є побудова трирівневої системи пенсійного забезпечення.

«Перша  - солідарна система, за  якої усі працюючі забезпечують тих, хто вже вийшов на пенсію. Саме зараз завдяки пенсійні реформі ми хочемо навести в ній  лад.  Другий - обов’язковий накопичувальний рівень - усі працюючі роблять відрахування на спеціальні накопичувальні рахунки. І третій рівень надає можливість працюючим громадянам робити внески у недержавні пенсійні фонди та отримувати в майбутньому додаткові доплати до пенсії», – заявив Міністр.

Урядовець акцентував увагу на тому, що основою пенсійної системи є солідарний рівень пенсійного забезпечення, без якого неможливе функціонування усіх наступних рівнів. Саме тому, за його словами, запропонований проект пенсійної реформи передбачає наведення порядку у солідарній системі із можливістю впровадження наступних рівнів пенсійного забезпечення.

«Найголовніше сьогодні – це підвищення рівня пенсійного забезпечення, це створення справедливих диференційованих пенсій для тих людей, які чесно працювали і сплачували внески», – резюмував Андрій Рева.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)