Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Уряд забезпечить підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів з 1 жовтня

  • 13 квітня 2017 11:58
  • 2204
  • Версія для друку
  •  
Уряд забезпечить підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів з 1 жовтня

Уряд передбачить достатньо ресурсів у Пенсійному фонді для того, щоб вже з 1 жовтня забезпечити підвищення пенсій для 9 млн пенсіонерів

Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в рамках засідання Комітету Верховної Ради з питань економічної політики, де уряд представив звіт роботи за минулий рік.

"Найголовніше, ми запропонуємо суттєве підняття пенсій для 5 млн 200 тис українських пенсіонерів і оновлення і підвищення пенсій у загальній цифрі 9 млн пенсіонерів. Я абсолютно відповідально заявляю про це. Ресурси у Пенсійному фонді на 1 жовтня будуть закумульовані для того, щоб це зробити. Фактично, 9 млн пенсіонерів відчують підвищення пенсійних стандартів", - заявив Гройсман.

Він підкреслив, що проект реформи, який буде представлений парламенту, забезпечать справедливість пенсійної системи і бездефіцитність бюджету Пенсійного фонду у середньостроковій перспективі, адже сьогодні такий дефіцит перевищує 140 млрд грн.

Окрему увагу Гройсман звернув на те, що Кабінет міністрів не розглядає збільшення пенсійного віку, натомість готує рішення про скасування оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики