Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Андрій Рева пропонує ввести обов’язкову електронну реєстрацію всіх трудових договорів

  • 10 квітня 2017 16:23
  • 4367
  • Версія для друку
  •  
Андрій Рева пропонує ввести обов’язкову електронну реєстрацію всіх трудових договорів

Абсолютно нову норму для України: обов’язкову електронну реєстрацію всіх трудових договорів Міністр соціальної політики України Андрій Рева пропонує  внести в новий Закон про зайнятість

„Роботодавець буде зобов’язаний інформацію про працівника вносити в спеціальний реєстр. Це буде живий реєстр працюючих людей, - пояснює  Міністр соціальної політики. - Більше того, трудовий договір вважатиметься НЕ укладеним, якщо він НЕ зареєстрований електронно. Адже чимало людей потерпають від того, що працюють, але не мають при цьому соціальних гарантій, бо ніде офіційно не зареєстровані. Таким чином, якщо нам вдасться ввести електронну реєстрацію трудових договорів, то ми не  лише посилимо контроль, а й відповідальність перед працюючими людьми”.

Міністр вважає, що цей  трудовий договір можна буде накладати на систему персоніфікованого обліку Пенсійного Фонду, відслідковуючи стан виплат  зарплат, і те,  як сплачуються внески. Окрім того, цей, так званий,  живий реєстр  показуватиме й  кількість працюючих людей.

У разі припинення дії договору працівника  з роботодавцем, оформляється інший.

„Запровадження електронних трудових договорів, не лише дасть  можливість якісно  захистити трудові права громадян, а й успішно долати тіньову зайнятість”, - переконаний Андрій Рева.    

До речі, на даний момент  в Україні зафіксовано шість випадків штрафів роботодавців  за не укладений трудовий договір у максимальному  розмірі.  Це – десятикратний розмір мінімальної заробітної плати.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали