Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Розенко доручив Мінсоцполітики та ПФ розробити механізм перерахунку пенсій

  • 03 березня 2017 10:16
  • 10729
  • Версія для друку
  •  
Розенко доручив Мінсоцполітики та ПФ розробити механізм перерахунку пенсій

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко доручив Міністерству соціальної політики та Пенсійному фонду розробити механізм осучаснення (перерахунку) пенсій

Про це йдеться в повідомленні прес-служби віце-прем’єра.

“Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко вважає, що за умови збереження темпів зростання надходжень до Державного бюджету та бюджету Пенсійного фонду в результаті підвищення розміру мінімальної заробітної плати, осучаснення пенсій можна буде здійснити найближчим часом”, – йдеться у ньому.

Зазначається, що на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення підвищення мінімальної зарплати у вівторок Розенко повідомив, що станом на кінець лютого доходи держбюджету від податків збільшилися на 50% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до місцевих бюджетів – на 70%.

Також, за його словами, на 43% порівняно з попереднім роком зросли надходження до ПФ.

У зв’язку з цим Розенко доручив Мінсоцполітики та ПФ в найкоротші терміни розробити механізм перерахунку пенсій та обчислити їх суму.

Як повідомлялося, в грудні 2016 року Міністр соціальної політики Андрій Рева заявляв про необхідність 50 млрд гривень на перерахунок пенсій у 2017 році.

Джерело: Українські новини

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)