Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Верховна Рада України ухвалила держбюджет на 2017 рік

  • 21 грудня 2016 15:09
  • 3061
  • Версія для друку
  •  
Верховна Рада України ухвалила держбюджет на 2017 рік

Народні депутати ухвалили проект закону №5000 "Про Державний бюджет на 2017 рік"

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали в цілому 274 нардепи.

Згідно із проектом, пропонований розмір доходів - 721,4 млрд грн, витрат - 790,39 млрд грн. Дефіцит держбюджету в наступному році складатиме 3% ВВП проти 3,7% ВВП, запланованих на поточний рік.

Передбачається, що зростання ВВП становитиме 3% при інфляції - 8,1% та курсі 27,2 гривні за долар. З 1 січня 2017 року мінімальна зарплата зросте удвічі - з 1600 до 3200 грн. У Дорожній фонд з бюджету буде направлено 14,2 млрд грн. Фонд зможе акумулювати кошти міжнародних фінансових організацій, що дозволить додатково залучити 27,2 млрд грн (до $1 млрд).

На розвиток сільського господарства виділено 5,5 млрд грн або 1% ВВП від обсягу виробництва сільського господарства. Із них майже 3 млрд грн планується спрямувати на дотації малим і середнім фермерським господарствам. Допомога виділятиметься і на закупівлю техніки, що дасть поштовх для розвитку вітчизняних підприємств сільськогосподарського машинобудування.

golosuvan

Раніше бюджетний комітет рекомендував Раді схвалити бюджет у другому читанні і в цілому.

"За підсумками розгляду питання Комітет з питань бюджету ухвалив рішення: рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік, підготовлений Кабінетом Міністрів України до другого читання, за результатами розгляду прийняти у другому читанні і в цілому як закон з урахуванням пропозицій Комітету з питань бюджету щодо змін у законопроект, погоджених з Міністерством фінансів України", - йдеться у висновках комітету.

Рекомендацію до прийняття у другому читанні і в цілому підтримали практично всі депутати комітету, крім Медуниці, Маркевича і Левченко. На засіданні, крім міністра фінансів Олександра Данилюка, був присутній ще і прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)