Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Що чекають українці від підвищення мінімалки

  • 09 грудня 2016 13:27
  • 4137
  • Версія для друку
  •  
Що чекають українці від підвищення мінімалки

В Україні 33,9% респондентів очікують позитивного впливу на матеріальне становище від підвищення мінімальної зарплати

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Центром Разумкова.

На момент проведення опитування майже всі респонденти (94,0%) чули про плани уряду з 1 січня 2017 року підвищити мінімальну зарплату в Україні до 3200 гривень на місяць.

Зазначається, що третина респондентів (33,9%) очікують, що підвищення мінімальної зарплати вплине на їх матеріальне становище позитивно.  44,1% вважають, що підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн на місяць не вплине на їх матеріальне становище, а 13,1% відзначили, що вплине негативно. 8,9% опитаних вагалися з відповіддю.

"Неоднозначними є очікування у суспільстві впливу підвищення мінімальної зарплати на економічну ситуацію в країні. Майже однакові (без статистично значущої відмінності) частки респондентів вважають, що такий крок вплине на економічну ситуацію в країні позитивно (25,2%), негативно (26,8%) або не вплине взагалі (26,4%). Майже стільки ж опитаних (21,5%) вагалися з відповіддю", - підкреслили у Центрі.

Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 18 по 23 листопада 2016 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2015 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)