Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійний фонд України обговорив питання перерахунку пенсій з 1 грудня

  • 23 листопада 2016 14:38
  • 11856
  • Версія для друку
  •  
Пенсійний фонд України обговорив питання перерахунку пенсій з 1 грудня

21 листопада 2016 року у Пенсійному фонді України відбулась селекторна нарада з начальниками головних управлінь Фонду в областях та місті Києві

На нараді розглянуто низку актуальних питань роботи Фонду. Зокрема, обговорено питання перерахункупенсій у зв’язку із підвищенням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 1 грудня 2016 року.

- Грудневий перерахунок пенсій здійснюватиметься в межах наявного фінансового ресурсу. З підвищенням мінімальної заробітної плати із січня 2017 року буде можливість у наступному році забезпечити не  лише зміни у прожитковому мінімумі, але й провести осучаснення пенсій, - наголосивГолова правління Фонду Олексій Зарудний.

Директор департаменту пенсійного забезпечення Ірина Ковпашко детально зупинилася на категоріях осіб, пенсійні виплати яких із 1 грудня підлягають підвищеню, розповіла про особливості перерахунку пенсій шахтарям, військовим пенсіонерам, іншим категоріям громадяни та окреслила основні завдання, що стоять перед пенсійниками до кінця поточного року.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)