Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Павло Розенко: Підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн покращить купівельну спроможність громадян та залучить додаткові кошти в економіку

  • 21 листопада 2016 16:43
  • 1362
  • Версія для друку
  •  
Павло Розенко: Підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн покращить купівельну спроможність громадян та залучить додаткові кошти в економіку

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко переконаний, що підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3200 гривень покращить купівельну спроможність громадян, що дозволить залучити додаткові кошти в економіку та пожвавити її зростання.

Про це він заявив в ефірі Громадського телебачення.

«Жодного негативного впливу на інфляційні процеси та курс національної валюти  зростання мінімальної заробітної плати не матиме. Навпаки – це покращить купівельну спроможність громадян. Якраз зростання зарплат дасть економіці додаткові кошти. Ці кошти не будуть виводитися в офшори, за кордон. Це кошти, які прийшли до людини, і людина відразу їх вкладатиме в економіку через купівлю продуктів харчування, товарів, послуг тощо. Тобто це якраз прекрасна не інфляційна модель пожвавлення економіки», - сказав Павло Розенко.

Павло Розенко підкреслив, що рішення Уряду про підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень – абсолютно виважене і прораховане. «У нас в програмі діяльності Кабінету Міністрів України чітко зафіксовано, що ми будемо реформувати систему оплати праці, зокрема зафіксовані нові підходи щодо формування мінімальної зарплати. Робота над цим тривала майже півроку. І ми вийшли на цю цифру. Вона є прорахованою і обґрунтованою», - зазначив він.

«Це серйозний крок до підвищення рівня життя наших громадян, це серйозний удар по тіньовій економіці і крок до легалізації економіки України», - наголосив Віце-прем’єр.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)