Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійна реформа в Україні стала ключовою вимогою МВФ для виділення чергового траншу

  • 21 листопада 2016 12:17
  • 643
  • Версія для друку
  •  
Пенсійна реформа в Україні стала ключовою вимогою МВФ для виділення чергового траншу

Пенсійна реформа в Україні в даний момент є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду для виділення нашій країні чергового траншу кредиту

Про це йдеться в матеріалі “Місія можлива: МВФ залишає Україну з надією на бюджет і пенсійну реформу”.

Структурний “маяк”, що стосується прийняття пенсійної реформи у Верховній Раді, вже кілька разів не виконувався і переносився. Зараз в меморандумі з МВФ передбачено, що документ повинен бути прийнятий в грудні.

І в Кабміні налаштовані на те, що до кінця грудня пенсійна реформа дійсно опиниться в парламенті. Пенсійна реформа може “зависнути” в парламенті “Однак, як показує практика, глобальні зміни, а тим більше такі, як підвищення пенсійного віку (один з принципів реформи), можуть “припадати пилом” у Верховній Раді місяцями. Тому зараз зміни пенсійної системи поряд з проектом бюджету – на особливому контролі у МВФ. Від цього залежить продовження кредитування”, – йдеться в матеріалі.

Відзначимо, зараз йдеться про четвертий транш МВФ розміром 1,8 млрд доларів. Нагадаємо, у четвер, 17 листопада, глава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що Україна може не отримати черговий транш Міжнародного валютного фонду і допомогу від Євросоюзу.

Джерело: РБК-Україна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)