Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Держаудитслужба розпочала перевірки відділень ПФ

  • 20 жовтня 2016 18:56
  • 8028
  • Версія для друку
  •  
Держаудитслужба розпочала перевірки відділень ПФ

Державна аудиторська служба почала перевірки 18 відділень Пенсійного фонду України в 15 регіонах країни на основі результатів верифікації пенсійних платежів, проведеної Міністерством фінансів України

Як повідомили в прес-службі Держаудитслужби, перевірки стосуються питань використання бюджетних коштів, передбачених для дотацій на виплату пенсій, надбавок та підвищень до пенсій та покриття дефіциту коштів Пенсійного фонду для виплати пенсій за 2014-2016 роки.

У відомстві зазначили, що на поточний момент оброблено вже більше 20,5 тис. записів з виплати пенсій, перевірена інформація по 1925 особам. “Із загальної кількості перевірених осіб аудитори підтвердили тільки 5 випадків порушень при виплаті пенсій, – повідомили в Держаудитслужбі. – Крім того, органи Пенсійного фонду самостійно обробили інформацію, надану Мінфіном, за результатами чого своєчасно припинили виплати пенсій 988 людям за фактом смерті, а також частково повернули пенсії, виплачені понад норми 14 пенсіонерам”.

Як повідомлялося, в Україні з 1 березня 2016 року стартувала перша за роки незалежності комплексна системна перевірка (верифікація) одержувачів соціальних виплат. Верифікація не означає скасування соцвиплат, а проводиться для виявлення шахраїв і тих, хто не має права на отримання соцдопомоги.

Станом на 31 травня поточного року Мінфін отримав з різних джерел інформацію щодо 22,1 млн одержувачів пенсій, субсидій та інших соціальних виплат. Це 88,4% від загальної кількості одержувачів виплат. До кінця липня Мінфін провів часткову верифікацію даних 17,3 млн осіб.

Джерело: УБР

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)