Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Рада зрівняла пенсії військових і тих, що отримали інвалідність під час АТО

  • 19 жовтня 2016 12:33
  • 6169
  • Версія для друку
  •  
Рада зрівняла пенсії військових і тих, що отримали інвалідність під час АТО

Верховна Рада зрівняла пенсії військовослужбовців строкової служби (членів їх сімей) та осіб, які отримали інвалідність під час антитерористичної операції, а також членів сімей загиблих під час АТО

За прийняття в цілому законопроекту №2345а проголосували 264 депутати при мінімально необхідних 226, передають Українські Новини.

Згідно йому, умови, норми і порядок пенсійного забезпечення, поширюються також на осіб, які отримали інвалідність у зв'язку з пораненням, контузією чи внаслідок захворювання, пов'язаного з безпосередньою участю в АТО.

Також ці норми поширюються на членів їх сімей і членів сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення чи контузії, отриманих під час безпосередньої участі в АТО.

Як повідомляли "Українські Новини", у серпні Кабінет Міністрів скасував подачу копії висновку експерта за результатами судово-медичної експертизи для виплати одноразової грошової допомоги громадянам, які отримали легкі тілесні ушкодження і побої під час участі в масових акціях громадянського протесту, відбулися в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.

Джерело: Українські новини

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)