Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України

  • 27 вересня 2016 15:17
  • 14726
  • Версія для друку
  •  
Відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України

Сьогодні, 27 вересня, на Херсонщині у місті Нова Каховка відбулося виїзне засідання правління Пенсійного фонду України. У роботі правління взяли участь керівники Херсонської облдержадміністрації та міста, члени правління Фонду, керівники структурних підрозділів центрального апарату Пенсійного фонду України, начальники головних управлінь Фонду в областях та м. Києві

На засіданні розглянуто низку актуальних питань роботи Фонду. Зокрема, реалізація у 2016 році завдань, визначених Стратегією модернізації Пенсійного фонду України, стан інформаційно-аналітичних систем Фонду, виконання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні тощо.

Директор департаменту інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів Олександр Малецький сказав, що сьогодні ми будуємо електронний Пенсійний фонд. Він зазначив, що з метою розширення можливостей дистанційного доступу громадян до послуг, що надаються органами Пенсійного фонду України, значно розширено функції веб-порталу електронних послуг Фонду. За допомогою електронного цифрового підпису створено можливість самостійно зареєструватися на веб-порталі, пройти автентифікацію, отримати можливість перегляду всіх своїх звернень до органів Фонду, стану їх обробки, подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, переглянути свою електронну пенсійну справу та дані електронної персональної облікової картки застрахованої особи. Оновлена версія веб-порталу має запрацювати вже з жовтня поточного року.

Про співпрацю Пенсійного фонду України із сторонами соціального діалогу щодо реалізації Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні поінформував присутніх перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір.

- Угода з профспілками, підписана у 2012 році, себе виправдала. І сьогодні ми осучаснюємо її окремі напрямки, розробляємо заходи, над якими будемо працювати спільно, - сказав Микола Шамбір.

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний зазначив, що нещодавно схвалена Урядом Стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України визначає шляхи розвитку та модернізації системи Пенсійного фонду в сучасних умовах і її реалізація забезпечить технологічний, організаційний, інфраструктурний і кадровий розвиток органів Фонду.

- Стратегія - чіткий документ нашого руху. Будемо її втілювати, - сказав Олексій Зарудний.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)