Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Андрій Рева: Бюджет 2017 року буде чесним

  • 07 вересня 2016 13:31
  • 1537
  • Версія для друку
  •  
Андрій Рева: Бюджет 2017 року буде чесним

Не оминули декотрі ЗМІ у бюджетній тематиці й Міністерство соцполітики, назвавши бюджетні запити відомства „хотєлками”. Чи так було задумано, чи просто такі формулювання народжуються від нерозуміння практики бюджетного процесу – залишається за кадром... Та й немає особливого бажання і потреби докопуватись до походження таких висновків. Бо реальний стан справ у формуванні запитів міністерств далекий від водевільної подачі

 Є закони, що передбачають фінансування певних державних програм. І, скажімо, Міністр соціальної політики не може не повідомити про потреби в коштах на їх реалізацію.

„Я не можу на власний розсуд приймати рішення: це – фінансуємо, а це – ні, - каже Міністр соціальної політики Андрій Рева. – Я зобов’язаний подати бюджетний запит на фінансування всіх державних програм, передбачених чинним законодавством України. Так от, якщо взяти різницю між коштами, що виділені Мінфіном Міністерству соціальної політики на виконання державних програм, і реальною потребою, то різниця складає близько 53 млрд грн. Причому ця різниця виникла не сьогодні – такий розрив існував завжди. Але Міністерство соціальної політики, незважаючи на суму, доведену йому Мінфіном на наступний рік, зобов’язано повідомити Кабінет Міністрів України про реальну потребу в коштах шляхом подання відповідного бюджетного запиту. А далі йде складний процес погодження цього бюджетного запиту, який деякі представники ЗМІ і назвали «хотєлками»”.

Наприклад, якісь програми будуть фінансуватися більше, якісь – менше, але для того, аби приймати рішення про повне чи часткове їх фінансування, потрібно внести зміни в закони, якими регулюються ці програми. І ні Кабінет Міністрів, ні Міністерство соціальної політики самотужки цього зробити не можуть. За словами Андрія Реви, для збалансування бюджету визначаються базові показники, а потім приймаються рішення відносно того, що є пріоритетом у фінансуванні на наступний рік, а що не є таким пріоритетом. Проте остаточне рішення - за Верховною Радою.

Також ще однією з навколобюджетних тем є закиди про невчасне подання проекту бюджету до Верховної Ради. Однак Андрій Рева вказує на протилежні казуси.

„У нас останніми роками виникла нова тенденція, - звертає увагу Міністр. – Бюджет подається вчасно, тобто 15 вересня він потрапляє у Парламент, потім у цей же день зникає, інакше кажучи, відправляється на доопрацювання аж до кінця року. Потім, коли піджимає час, знову, як привид, з’являється у сесійній залі й починається напружена робота по його прийняттю. Уряд має намір внести проект бюджету зовсім не для того, щоб відкликати, а потім чекати „ялинки”. Ми бюджетну резолюцію внесли в Парламент і проект бюджету на 2017 рік розроблявся на її основі. Коли він буде внесений у ВР, то ми одразу почнемо працювати разом з депутатським корпусом над його прийняттям. Звичайно, він буде коригуватись, переглядатись, вноситимуться певні зміни, але це буде безперервний процес – без того, щоб відкликати, а потім знову всіх поставити перед фактом”.

Саме такий підхід дає надію на те, що цей бюджет нарешті не буде популістським. Тобто не таким, що ми в нього закладаємо доходи, яких ще немає і невідомо, чи будуть. За приклад Міністр соціальної політики взяв бюджет нинішнього, 2016 року. У ньому закладалося 38 млрд грн, які повинні були надійти від Національного банку України. Але для того, аби Нацбанк прийняв таке рішення, йому необхідно було сформувати раду НБУ. А відповідне рішення Верховна Рада прийняла лише в липні 2016 року.

„Але ж бюджетний процес передбачає, що кошти повинні були надходити планомірно протягом усіх семи місяців, - зазначає Міністр соціальної політики Андрій Рева. – А цього не сталося. По-друге, в бюджеті передбачено доходи від спецконфіскації. Відповідний законопроект декілька разів вносився до ВР і до сьогоднішнього дня він не прийнятий. Це ще мінус 50 млрд грн до бюджету. Далі, в бюджеті заплановані 17 млрд грн від приватизації. Як тільки ми почали продаж Одеського припортового заводу, там пішли серйозні рухи, спрямовані на відтермінування цього процесу. В результаті приватизацію було зірвано й не відомо чи буде продано цей завод до кінця поточного року. А це ще мінус 17 млрд грн. Відтак, в цілому бюджет недоотримав більше 100млрд грн запланованих доходів. До цієї суми додамо зниження ставки єдиного соціального внеску з 38 до 22%, що зумовило зростання дефіциту Пенсійного фонду: з 80 до 145 млрд грн, і картина, як кажуть, «маслом».

Коли ми говоримо про чесний бюджет, наголосив Міністр, то повинні дотримуватися правила - доходи мають бути реальними, а видатки – збалансованими. При цьому дефіцит бюджету мусить бути в параметрах, погоджених з МВФ. Тому, якими б не були дискусії, як би складно вони не проходили, Уряд має намір дотримуватися цих принципів для того, щоб країна нарешті навчилася жити відповідно до реальних доходів і видатків.

„Яким буде остаточний варіант головного кошторису країни стане зрозуміло, коли він буде проголосований Верховною Радою, - каже Міністр соціальної політики Андрій Рева. - Але поза всяким сумнівом – цей бюджет буде чесним.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)