Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Відбулося засідання правління Пенсійного фонду України

  • 26 липня 2016 12:34
  • 7659
  • Версія для друку
  •  
Відбулося засідання правління Пенсійного фонду України

22 липня ц.р. в місті Чернігові відбулося засідання правління Пенсійного фонду України. В роботі правління взяли участь члени правління, керівники структурних підрозділів центрального апарату та керівники регіональних управлінь Фонду.

На засіданні розглянуто низку питань, зокрема, підбиті підсумки роботи Фонду за 1 півріччя 2016 року.

У своїй доповіді, заступник Голови правління Фонду Владислав Машкін сказав, що головне завдання, яке стояло перед Фондом - виконано. Пенсії профінансовано і виплачено вчасно та в законодавчо визначені строки.

Загальні видатки на виплату пенсій у 1 півріччі 2016 року склали 113,9 млрд. гривень. Середній розмір пенсії збільшився з 1699 ( станом на початок року) до 1738, 85 гривень (на 1 липня п.р.). Понад 66 % пенсіонерів одержують пенсію в розмірі від 1300 до 3000 гривень.

Своєчасно і в повному розмірі профінансовано виплату пенсій тимчасово-переміщеним особам. З початку року на зазначені цілі спрямовано 5,5 млрд. гривень. А з початку військової агресії - майже 40 млрд. гривень.

Загальні доходи бюджету Пенсійного фонду у 1 півріччі становили 117,3 млрд гривень, з яких 53,8 млрд. гривень власні доходи. Зменшення, порівняно з аналогічним періодом минулого року, становить 25,4 млрд. гривень та пояснюється зниженням ставки єдиного соціального внеску.

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний зазначив, що у порівнянні з минулим роком ситуація у пенсійній сфері є більш стабільною і менш напруженою.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)