Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Світовий Банк, Пенсійний фонд, Міністерство соціальної політики розробляють єдину концепцію пенсійної реформи

  • 04 липня 2016 13:01
  • 1178
  • Версія для друку
  •  
Світовий Банк, Пенсійний фонд, Міністерство соціальної політики розробляють єдину концепцію пенсійної реформи

Зрозуміло, що перед тим як починати законотворчий процес – старт Пенсійної реформи, необхідно сформувати чітке стратегічне бачення цілісного комплексу послідовних дій

Саме тому переговори представників Світового Банку із фахівцями Пенсійного фонду та Міністерства соціальної політики України проходять у декілька раундів.  На останній зустрічі також звучало декілька пропозицій – зауважень до проектів, розроблених і Пенсійним фондом, і  Світовим Банком.

Загалом, як зазначалось на засіданні – дебатах, підготовча робота має передбачити певні конкретні напрямки: реформа і „очистка” страхового компонента від невластивих йому функцій, зміцнення соціальних стандартів, посилення стимулів до участі в страховій системі, модернізація адміністративних систем.

За пропозицією Міністра соціальної політики Андрія Реви, робочі групи представників Світового Банку  та Пенсійного фонду найближчим часом завершать  розробку двох концепцій, а потім співставлять позиції, щоб дійти до спільного знаменника. Адже незабаром ці пропозиції підуть на розгляд Прем’єр – Міністра України  Володимира Гройсмана.

Джерело: Мінсоцполітики 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)