Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Паперові пенсійні картки переселенців будуть недійсними з 1 серпня

  • 07 червня 2016 17:17
  • 7052
  • Версія для друку
  •  
Паперові пенсійні картки переселенців будуть недійсними з 1 серпня

Посвідчення необхідно переоформити на електронний документ

Паперові пенсійні картки внутрішньо переміщених осіб будуть недійсні з 1 серпня. Про це повідомили у столичному Пенсійному фонді. Їх необхідно переоформити на електронний документ.

Для цього потрібно звернутися до приймальні пенсійного фонду й написати відповідну заяву. При собі треба мати паспорт, ідентифікаційний код та нинішнє пенсійне посвідчення. Новим електронним документом можна буде навіть розрахуватися у магазинах чи сплачувати комунальні послуги в банку.

"Тобто ця картка дає можливість і вести облік щодо надання і послуг, і субсидій тощо. Тобто це формується база пенсіонерів… У даний момент ми починаємо працювати з переміщеними особами, згодом можливо будуть такі посвідчення і для інших наших пенсіонерів", – повідомив начальник ГУ Пенсійного фонду України у Києві Володимир Аніканов.

Нагадаємо, раніше у СБУ заявили, що виплати на фіктивних переселенців щомісяця вимивають з державного бюджету кілька мільярдів гривень. За приблизними підрахунками, кількість фіктивних переселенців коливається у межах від 500 до 900 тис. осіб.

Джерело: 5 канал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики