Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Калькулятор
недержавної пенсії

Павло Розенко: Уряд не планує відкликати законопроект про накопичувальну систему пенсійного забезпечення

  • 01 червня 2016 18:17
  • 4417
  • Версія для друку
  •  
Павло Розенко: Уряд не планує відкликати законопроект про накопичувальну систему пенсійного забезпечення

Кабінет Міністрів України продовжить роботу щодо реформування пенсійної системи України, зокрема щодо запровадження накопичувального рівня пенсійного забезпечення. Про це під час зустрічі з експертами Реанімаційного пакета реформ заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Уряд не буде відкликати внесений до Верховної Ради України законопроект №4608, - запевнив Павло Розенко. – Необхідність запровадження накопичувальної системи – це принципова позиція Уряду».  Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що наразі триває робота над законопроектами, які спрямовані на наведення порядку в солідарній пенсійній системі та звільнення Пенсійного фонду від невластивих йому видатків.

Павло Розенко також повідомив, що Пенсійний фонд завершує інтеграцію усіх пенсійних баз даних в єдину систему. «Думаю, протягом двох місяців ця робота завершиться. Така єдина централізована база дасть змогу людям звертатися за призначенням чи перерахунком пенсії у будь-якому відділенні Фонду та дозволить проводити верифікацію та контроль за пенсійними виплатами у постійному режимі», - сказав він.

За словами Віце-прем’єра, у подальшому інтегрована база Пенсійного фонду стане основою для створення єдиної бази отримувачів усіх соціальних виплат.

На зустрічі також обговорювалися питання реформування фондів соціального страхування, необхідності зміни підходів до розрахунку прожиткового мінімуму, запровадження медичного страхування та реформування системи соціальних послуг загалом.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Рубрики