Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

За рахунок простих громадян вирішувати питання наповнення бюджету Пенсійного фонду ми не будемо, - Павло Розенко

  • 26 травня 2016 17:49
  • 2206
  • Версія для друку
  •  
За рахунок простих громадян вирішувати питання наповнення бюджету Пенсійного фонду ми не будемо, - Павло Розенко

Уряд буде вирішувати питання скорочення дефіциту бюджету Пенсійного фонду за рахунок проведення реформ, які запустять українську економіку, а не за рахунок підвищення податків, пенсійного віку чи скорочення пенсійних програм

Про це в ефірі «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 «Ми будемо вирішувати питання наповнення бюджету Пенсійного фонду за рахунок  проведення економічних реформ, які запустять українську економіку. За рахунок простих громадян вирішувати проблеми Пенсійного фонду ми не будемо, - сказав він. - Уряд не буде вносити до Верховної Ради України жодних ініціатив щодо підвищення пенсійного віку. Ми будемо і далі працювати над системними змінами в пенсійній системі, разом з експертами і громадськістю будемо працювати над вдосконаленням солідарної системи, але питання підвищення пенсійного віку на сьогодні зняте з порядку денного».

 За словами Павла Розенка, Пенсійний фонд України дійсно знаходиться в непростій ситуації, адже внаслідок зниження ставки ЄСВ, його доходи прогнозовано скоротилися. «Ті 145 млрд грн видатків Держбюджету Пенсійному фонду – це абсолютно прогнозована цифра, вона закладена в бюджеті. Але зниження ЄСВ – це свідомий крок назустріч економіці і бізнесу.  Таким чином, ми дали можливість легалізувати ринок праці. Ми і надалі будемо зменшувати податкове навантаження на бізнес, проводити дерегуляцію та прибирати будь-який тиск на бізнес, щоб запустити економіку», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 «Уряд не допустить ніякої катастрофи у виплаті пенсії. Ніяких кризових явищ українські пенсіонери на собі не відчують», - зауважив Павло Розенко, підкресливши, що ні скорочення пенсійних програм, ні підвищення пенсійного віку не буде. «Більше того, підвищення пенсійного віку не дає жодного реального фіскального ефекту для пенсійної системи України», - додав він.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)