Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Гройсман обіцяє спрощення оподаткування і скорочення в ДФС

  • 20 травня 2016 12:24
  • 1690
  • Версія для друку
  •  
Гройсман обіцяє спрощення оподаткування і скорочення в ДФС

Українському уряду потрібно повернутися до питання реформування податкової системи країни, сконцентрувавшись на спрощенні системи адміністрування податків і підвищення відповідальності податкових органів, а також необхідно провести скорочення у Державній фіскальній службі

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів, представляючи проект плану пріоритетних дій уряду.

“Не повинно бути 58 тисяч чоловік, які займаються, як вони кажуть, вилученням податків. Податки повинні сплачуватися, а для цього ДФС повинна бути сервісною службою. Але всі повинні розуміти, що ніяких подвійних стандартів не буде. ПДВ буде повертатися вчасно. І ніхто не буде нараховувати бездумних штрафних санкцій по мільйону, по два, по три, щоб потім за хабарі їх списувати “, – попередив Гройсман.

Також він підкреслив, що бізнес повинен бути впевнений в тому, що встановлені в країні податки не зміняться як мінімум найближчі три-п’ять років, а в разі внесення змін, це не буде відбуватися “сьогодні на завтра”, а буде прогнозовано і для бізнесу, і для інвесторів.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба України, яка об’єднує податкову і митну служби, а також податкову міліцію, була сформована на базі Міністерства доходів і зборів, ліквідованого в березні 2014 року з приходом уряду Арсенія Яценюка.

Джерела в уряді відзначають, що Кабмін готує нові кадрові конкурси на ключові посади в ДФС. Про ревізію кадрів в Службі, зокрема на митниці, говорив і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він заявляв, що має намір проінспектувати роботу митних пунктів України, а також проаналізувати всі кадрові рішення, які були зроблені на митницях до 1 травня поточного року.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)