Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Володимир Гройсман: Наше завдання - створити справедливу систему пенсійного забезпечення

  • 20 травня 2016 12:02
  • 1846
  • Версія для друку
  •  
Володимир Гройсман: Наше завдання - створити справедливу систему пенсійного забезпечення

Завдання Уряду – запропонувати справедливу систему пенсійного забезпечення, що дозволить забезпечити належний рівень соціальної підтримки українських громадян та подолати дефіцит Пенсійного фонду

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "1+1" увечері четверга, 19 травня.

"Наше завдання буде полягати в тому, щоб запропонувати українському суспільству таку систему, яка встановить справедливе пенсійне забезпечення. І від цього має виграти пересічний український громадянин", – заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду наголосив, що пенсійна система в Україні є абсолютно недосконалою. Так, сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить 145 млрд. грн., і цей показник буде зростати щороку. "Прийде той час, коли дефіцит Пенсійного фонду просто буде неосяжний", зазначив Прем'єр-міністр.

"Дефіцит Пенсійного фонду – 145 млрд. грн. При тому, що більшість пенсіонерів живуть на мінімальну пенсію. Кого це влаштовує? Усіх? Думаю, що ні", – підкреслив Голова Уряду. – Тому це не питання МВФ – це питання України. Це питання, як будуть жити українці на пенсії ", – наголосив Прем'єр-міністр.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)