Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

У травні пенсії перераховано майже 10 мільйонам пенсіонерів

  • 17 травня 2016 15:00
  • 11914
  • Версія для друку
  •  
У травні пенсії перераховано майже 10 мільйонам пенсіонерів

Під час прес-конференції, яка відбулась 16 травня, Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний повідомив про результати перерахунків пенсій з 1 травня ц. р.

- Перерахунки торкнулись майже 10 млн., або 82% пенсіонерів. Мінімальний розмір пенсії за віком зріс у 6,5 млн. громадян. Підвищення є неостаточним. Наступне - заплановане на грудень поточного року, - відзначив у своїй промові Олексій Зарудний. - Крім того, новим складом Уряду внесено новий законопроект, яким передбачено збільшення у грудні прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність до 1247 грн., а не до 1208 грн., як передбачалось раніше.

У кожного пенсіонера розмір підвищення визначено індивідуально. Перерахунок не потребував особистих звернень пенсіонерів, а проводився автоматично.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з 1 травня зріс прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність до 1130 гривень, що стало підставою для проведення перерахунку пенсійних виплат.

Наприкінці прес-конференції Голова правління Пенсійного фонду надав вичерпні відповіді на низку запитань від представників засобів масової інформації.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)