Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Павло Розенко: Уряд шукає можливості для проведення осучаснення пенсій

  • 16 травня 2016 16:51
  • 24459
  • Версія для друку
  •  
Павло Розенко: Уряд шукає можливості для проведення осучаснення пенсій

Разом із підвищенням мінімальних пенсій, Уряд шукає можливості для осучаснення пенсій, розмір яких складає від 1300 до 4000 гривень

Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Павло Розенко пояснив, що з 1 травня підвищення пенсій на 6% відбудеться «в тих людей, у яких пенсія залежить від прожиткового мінімуму, у людей, у яких розмір пенсійної виплати складає менше прожиткового мінімуму». «Плюс прожитковий мінімум закладався для тих, хто має великий стаж. Таких людей, у яких зросте пенсійна виплата, близько 7 мільйонів», - зауважив він.

«Так, ми тут стикаємося з іншою проблемою - зрівнялівки. І наступним кроком Уряду, поряд із підвищенням мінімальної пенсії, соціальних стандартів, має бути осучаснення пенсій. Воно має торкнутися всіх людей, які отримують пенсії від 1300 до 4000 гривень. Цей середній розмір пенсії останні роки не індексується. Думаю, це буде наступною нашою соціальною програмою», - наголосив Віце-прем’єр, додавши, що  доручення знайти варіанти проведення осучаснення пенсій Міністр соціальної політики й Голова Пенсійного фонду вже отримали.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)