Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

МВФ допоможе Україні реформувати пенсійну систему

  • 13 травня 2016 18:13
  • 548
  • Версія для друку
  •  
МВФ допоможе Україні реформувати пенсійну систему

Україна неухильно виконуватиме взяті перед МВФ зобов'язання щодо реформування пенсійної системи

На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко на зустрічі з представниками місії Міжнародного валютного фонду, очолюваної Роном ван Роденом.

«Незважаючи на відсутність формальних підписів, ми рухалися за тією програмою, яка була попередньо узгоджена з МВФ. Ми виконували і будемо виконувати взяті на себе зобов’язання щодо реформування пенсійної системи, адже чудово розуміємо, що це потрібно насамперед Україні і громадянам України», - заявив Розенко.

Він нагадав представникам місії, що уряд торік вніс до парламенту низку законопроектів, які передбачають, серед іншого, запровадження накопичувального рівня пенсійного забезпечення та зняття з Пенсійного фонду невластивих йому видатків. «Ці заходи, а також детінізація заробітних плат, яку ми очікуємо внаслідок зниження ЄСВ, – це ті кроки, які реально можуть дати ефект щодо скорочення дефіциту Пенсійного фонду», - зауважив урядовець.

Сторони домовилися вже найближчим часом спільно розробити генеральну стратегію реформування пенсійної системи та до завершення роботи місії в Україні погодити першочергові кроки щодо наведення порядку в системі пенсійного забезпечення та подолання дефіциту бюджету Пенсійного фонду, які необхідно здійснити вже до кінця року.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)