Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Німці дуже рано виходять на пенсію - МВФ

  • 10 травня 2016 14:44
  • 2088
  • Версія для друку
  •  
Німці дуже рано виходять на пенсію - МВФ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) висловив рекомендації Німеччині дотримуватися курсу на проведення подальших структурних реформ, зокрема, підвищити пенсійний вік

Експерти МВФ погодили проведення пенсійної реформи з ростом тривалості життя в Німеччині.

В даний час на пенсію в Німеччині йдуть з 65 років, до 2029 року вікову планку планують підняти до 67 років, зазначає Deutsche Welle.

В опублікованих у понеділок рекомендаціях експерти МВФ висловили впевненість, що “подальший прогрес в реалізації структурних реформ міг би сприяти зростанню економічного потенціалу” Німеччини, і порекомендували країні нарощування державних і приватних інвестицій в інфраструктуру.

Крім того, в світлі міграційного потоку в країни Європейського союзу співробітники фонду позначили необхідність забезпечити ширшу зайнятість біженцям. Також в МВФ вітали додаткові багатомільярдні інвестиції, спрямовані на врегулювання міграційної кризи в країні, зазначає агентство dpa.

Від динамічного розвитку економіки ФРН буде в кінцевому підсумку залежати і ситуація з фінансовим оздоровленням єврозони, говориться в документі МВФ.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)