Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Розенко: Ми будемо рухатись далі і наводити порядок в системі соцвиплат

  • 04 квітня 2016 13:54
  • 3954
  • Версія для друку
  •  
Розенко: Ми будемо рухатись далі і наводити порядок в системі соцвиплат

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявляє, що внаслідок роботи, яку проводить Мінсоцполітики спільно з СБУ щодо перекриття злочинних схем, побудованих на соціальних виплатах переселенцям, розпочалася масована інформаційна кампанія проти керівництва Мінсоцполітики та СБУ

«Ми розпочали боротьбу з «липовими» переселенцями, ми перекриваємо схеми, побудовані на соцвиплатах переселенцям. Ми фактично проводимо верифікацію тих людей, які зареєстровані як вимушені переселенці. Спільно з СБУ на сьогодні перекрито схем на мільярди гривень, - сказав Розенко в ефірі телеканалу «112 Україна». -  Внаслідок цієї роботи, внаслідок того, що ми почали реально боротися з відтоком бюджетних коштів на окуповані території, почали боротися з корупцією, в тому числі в органах міграційної служби, органах соцзахисту, пенсійного фонду, в місцевих органах влади, проти керівництва і Мінсоцполітики, і СБУ розпочата масована інформаційна кампанія і вчорашня стаття у шанованому виданні є, на жаль, одним із прикладів такої кампанії».

«Але ми чітко знаємо, що діємо правильно. Нас не зупинити. Ми будемо рухатися далі і наводити порядок в системі соціальних виплат», - наголосив він.

Коментуючи інформацію одного з видань щодо розбіжностей у списках переселенців Міжвідомчого координаційного штабу і Міністерства соціальної політики, Павло Розенко підкреслив, що списки переселенців Міжвідомого штабу і Мінсоцполітики – це абсолютно різні списки, які ніколи не співпадали і співпадати не можуть. «Їх взагалі некоректно порівнювати. Звинувачувати нас в тому, що вони не співпадають - це все-одно що звинувачувати «Динамо» (Київ) в тому, що там не грає Мессі», - зауважив Міністр.

Глава Мінсоцполітики вкотре нагадав, що на всі соцвиплати переселенцям - пенсії, допомоги тощо - на рік виділяється близько 30-33 мільярдів гривень. «І проблема в тому, що через шахрайські схеми частина цих коштів іде на окуповану територію і є частиною доходів в тч представників терористичних угрупувань», - зазначив він, наголосивши, що робота щодо верифікації соціальних виплат і перекриття злочинних схем буде продовжена.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)