Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

В "Ощадбанку" розповіли, коли пенсіонери почнуть отримувати нові картки-посвідчення

  • 30 березня 2016 16:18
  • 3166
  • Версія для друку
  •  
В "Ощадбанку" розповіли, коли пенсіонери почнуть отримувати нові картки-посвідчення

Випуск нових карток для пенсіонерів стримує технічне питання. Через це дата початку видачі банківських карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, стане відома тільки після узгодження державним “Ощадбанком” і Пенсійним фондом України всіх технічних регламентів, які впливають на впровадження подібних карток в обіг

Про це заявив заступник голови правління “Ощадбанку” Антон Тютюн.

“У рішенні Кабміну йдеться про те, що до 15 квітня 2016 року мають бути розроблені необхідні процедури і регламенти. У Пенсійного фонду є свої документи, які нам необхідно методологічно прийняти і погодити: як буде виглядати пенсійне посвідчення, поєднане з банківською карткою; зміст обов’язкової інформації на картці і інші технічні характеристики. Після остаточних узгоджень буде визначена точна дата початку видачі карток-посвідчень. Поки можна говорити про те, що будь-яких ускладнень у зв’язку з видачею та обслуговуванням карток для клієнтів, які не передбачається “, – зазначив він .

За оцінками банкіра, завдання структур, задіяних в процедурі оформлення та випуску банківських карток-ідентифікаторів, – максимально спростити процедури отримання та користування картками їх власниками.

“Зараз клієнт приходить кілька разів до Пенсійного фонду або банк подавати документи, потім забирати документи по картці. Ми будемо намагатися скоротити і мінімізувати кількість і час відвідувань пенсіонерами всіх інстанцій”, – підкреслив Тютюн.

Нагадаємо, “Ощадбанк” зобов’язаний розпочати обмін існуючих платіжних карток на платіжні карти-пенсійні посвідчення не пізніше, ніж з 1 серпня 2016 року.

Джерело: UBR

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)