Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Бюджет Пенсійного фонду України на 2016 рік є збалансованим

  • 25 березня 2016 20:00
  • 4519
  • Версія для друку
  •  
Бюджет Пенсійного фонду України на 2016 рік є збалансованим

Перед початком роботи прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України заступник Голови правління Пенсійного фонду України Владислав Машкін провів брифінг для журналістів та поінформував їх про основні показники бюджету Пенсійного фонду України на поточний рік

Він повідомив, що бюджет Фонду сформовано на основі прогнозних макроекономічних показників, параметрів Державного бюджету на 2016 рік та законодавчих змін, які набули чинності з 1 січня 2016 року. Зокрема, враховано фонд оплати праці у розмірі 565,7 млрд. грн., що на  98,7 млрд. грн., або на 21,1% більше, ніж у 2015 році та зростання мінімальних пенсій відповідно до збільшення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, яке відбудеться у два етапи  з 1 травня - до 1130 грн. та з 1 грудня - до 1208 грн.

Загальні доходи бюджету Пенсійного фонду затверджено у сумі 257, 2 млрд. грн.

Видаткова частина складає  256,4 млрд. грн. Бюджет Пенсійного фонду на 2016 рік є збалансованим. Він забезпечує у повному обсязі видатки на пенсійні виплати, передбачені законодавством.

Також Владислав Машкін повідомив, що  25 березня Пенсійний фонд завершив фінансування пенсійних виплат  за поточний місяць. За перший квартал ц. р. на фінансування пенсій та інших витрат, які передбачені законодавством за рахунок коштів Пенсійного фонду України спрямовано 50,3 млрд. грн. Усі зобов’язання перед пенсіонерами виконані у повному обсязі.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)