Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Нова модель державної служби створить соціальний ліфт для тих, хто хоче професійно займатися держслужбою

  • 25 березня 2016 18:00
  • 6463
  • Версія для друку
  •  
Нова модель державної служби створить соціальний ліфт для тих, хто хоче професійно займатися держслужбою

Імплементація закону про державну службу дозволить збудувати нову систему координат у міністерствах і нову систему політичної відповідальності партій, які делегували своїх міністрів до складу Уряду, - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в п’ятницю, 25 березня

Арсеній Яценюк зазначив, що запроваджується якісно нова модель державної служби, яка відповідає європейським стандартам.

Якщо ухвалений закон України про державну службу буде правильно імплементований, сказав Глава Уряду, це створить соціальний ліфт для осіб, які хочуть професійно займатися державною службою.

Цим законом, нагадав він, впроваджується інститут державного секретаря, який має стати «технократичним керівником Міністерства»: «Державний секретар не буде залежати від політичної волі чи політичної конструкції коаліції. А коаліція, Парламент і призначений Міністр несуть вже політичну відповідальність за члена Кабінету Міністрів».

«Політичний конфлікт таким чином вичерпаний. Може бути виключно дискусія з приводу системи управління всередині Міністерства, цілей, завдань і політики», - додав він.

«Ми крок за кроком рухаємося до будівництва нової системи координат у Міністерствах і нової системи політичної відповідальності партій, які делегували своїх Міністрів до складу Уряду», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду також наголосив на необхідності зміни система оплати праці в державній службі: «Це підвищить ефективність і дасть можливість дійсно фаховим людям піднятися соціальним ліфтом, отримувати відповідні посади в державній службі. І це ще одна частина боротьби з корупцією».

Арсеній Яценюк доручив Міністру соціальної політики України Павлу Розенку разом із Міністерством фінансів України опрацювати питання створення комісії щодо системи оплати праці для державних службовців.

Джерело: Урядовий портал

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)