Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Розенко: Ми не допустимо, щоб кошти переселенців йшли на фінансування терористів

  • 18 березня 2016 15:04
  • 1803
  • Версія для друку
  •  
Розенко: Ми не допустимо, щоб кошти переселенців йшли на фінансування терористів

Міністр Павло Розенко під час засідання колегії Міністерства соціальної політики України звернувся до представників органів місцевої влади із закликом взяти на особливий контроль роботу щодо верифікації соціальних виплат переселенцям

„Всі дії, які ми сьогодні проводимо спільно з СБУ щодо перевірок соціальних виплат переселенцям, спрямовані на те, щоб кошти Держбюджету використовувалися саме на соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб. Щоб кошти Держбюджету не були джерелом для фінансування бойовиків, терористів з так званих „ЛНР” і „ДНР”, - зауважив він.

„Це неприпустимо, коли лише за останні місяці на пунктах перетину лінії розмежування СБУ в різній валюті вилучила понад 35 млн гривень коштів українського бюджету та понад 500 банківських карток, які в незаконний спосіб перевозилися на територію, яка не контролюється українською владою”, - наголосив Міністр, додавши, що до оформлення фіктивних соцвиплат причетні працівники і міграційної служби, і органів місцевого самоврядування, які вибудували на допомозі переселенцям злочинні схеми. Він наголосив, що саме щодо чиновників відкрито вже десятки кримінальних проваджень.

„Ми не боремось проти переселенців. Жоден реальний переселенець не буде обмежений в своїх правах. Але допомогу будуть отримувати виключно вони, а не ті, хто зі зброєю в руках воює проти нашої незалежності, проти нашої держави”, - підкреслив Розенко.

Міністр закликав представників органів місцевої влади докласти всіх зусиль, щоб максимально швидко відновлювати виплати тим переселенцям, яким вони були призупинені помилково.

Джерело: Мінсоцполітики

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)