Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

ФГВФО не очікує банкрутств великих банків і виступає за перегляд вимог щодо докапіталізації невеликих

  • 16 березня 2016 20:01
  • 1446
  • Версія для друку
  •  
ФГВФО не очікує банкрутств великих банків і виступає за перегляд вимог щодо докапіталізації невеликих

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не чекає банкрутств великих банків в 2016 році і виступає за перегляд Національним банком вимог щодо докапіталізації невеликих банків

Про це на прес-конференції повідомив директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Костянтин Ворушилін.

“Я не можу дати гарантію, що все буде добре і ніхто з великих банків не “ляже”, але з урахуванням тих ризиків, які у нас є, ми оцінюємо, що в цьому році не буде великих потрясінь і ми сподіваємося цього року не запозичувати грошей у держави “, – сказав він.

При цьому Ворушилін не бачить великих ризиків для Фонду від того, що НБУ прискорив графік щодо докапіталізації, однак виступає за його перегляд.

“Сподіваюся, що буде якась консолідація (банків) і сподіваюся, що НБУ зможе переглянути свої жорсткі вимоги по капіталу. Я вважаю, що маленькі банки мають право на життя і на роботу в своєму сегменті економіки”, – зазначив він.

На його думку, в цьому році в Фонд потраплять в основному ті банки, які займалися відмиванням і з непрозорою структурою власності.

Нагадаємо станом на 1 березня поточного року вкладникам банків, які були визнані неплатоспроможними в 2014-2015 роках, фонд виплатив 70,3 млрд гривень, в тому числі 15,3 млрд гривень в 2014 році, 50,3 млрд гривень в 2015 році і 4,7 млрд гривень в 2016 році за перші два місяці.

Джерело: Українські новини

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)