Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

У Києві зникнуть пенсійні фонди, замість них будуть "бек-офіси" та "фронт-офіси"

  • 25 лютого 2016 12:22
  • 11193
  • Версія для друку
  •  
У Києві зникнуть пенсійні фонди, замість них будуть "бек-офіси" та "фронт-офіси"

Київських пенсіонерів очікує чергова новинка: повна реорганізація 10 районних пенсійних фондів

Влада планує об’єднати їх в три головних пенсійних управління (так звані “бек-офіси”): Правобережний (увійдуть пенсійні фонди Голосіївського, Святошинського та Солом’янського районів), Лівобережний (Дарницького, Деснянського та Дніпровського) і в Центральний (Оболонського, Печерського, Подільського та Шевченківського районів). Заробити бек-офіси повинні вже з 16 березня.

Пенсіонери (а їх в столиці 720 тисяч) від таких змін не в захваті: вони побоюються, що тепер їм доведеться їздити за тридев’ять земель, щоб отримати потрібну довідку або консультацію. “І так весь час в чергах доводиться стояти, коли до Пенсійного фонду приходиш. А тепер ще й їздити потрібно буде невідомо куди!” – Нарікає пенсіонерка зі Святошина Тетяна Грушка.

У Пенсійному фонді України пояснюють: реорганізацію проводять згідно з постановою Кабміну від 16 грудня 2015 року. А їздити в сусідні райони пенсіонерам не доведеться: всі необхідні послуги вони зможуть отримувати в так званих “фронт-офісах”: вони працюватимуть в кожному районі по принципу районних центрів адмінпослуг. Розміщуватися ж вони будуть в приміщеннях нинішніх районних пенсійних фондів – так що навіть нову адресу запам’ятовувати не потрібно. А обслуговування пенсіонерів після реорганізації навіть покращиться, обіцяють в Пенсійному фонді: “Людям більше не потрібно буде ходити по всіх кабінетах і збирати документи і довідки. Всі ці послуги надасть один фахівець “фронт-офісу”, до якого пенсіонер звернеться за допомогою”.

За словами Тетяни Ніколаєнко, завсектором організаційно-інформаційної роботи Пенсійного фонду в Печерському районі, в “фронт-офісах” пенсіонери зможуть подавати заяви на первинне призначення пенсій і на її перерахунок, а родичі покійного пенсіонера – отримати допомогу на похорони.

“Звертатися в такі фронт-офіси зможуть всі пенсіонери незалежно від місця прописки, а час обслуговування скоротиться в рази”, – пояснює Ніколаєнко. Новостворені “бек-офіси” – управління Правобережне, Лівобережне і Центральне, – будуть обробляти всю інформацію з “фронт-офісів”. Але в яких саме районах будуть розташовуватися ці основні об’єднання, поки вирішується.

За матеріалами: Сьогодні

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)

Схожі матеріали