Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Мінфін готовий внести зміни до критеріїв відбору банків

  • 09 лютого 2016 12:34
  • 792
  • Версія для друку
  •  
Мінфін готовий внести зміни до критеріїв  відбору банків

У Міністерстві фінансів готові внести зміни до критеріїв відбору банків, через які здійснюватимуть виплати зарплат бюджетникам, у частині членства банків у Національній системі масових електронних платежів (НСМЕП)

Про це під час круглого столу "Роль та місце державних банків в банківській системі України" сказав заступник міністра фінансів Артем Шевальов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це дійсно відкрите питання (стосовно змін до постанови в частині необхідності членства комерційних банків у Національній системі масових електронних платежів. Найближчим часом, ми будемо готові внести зміни в цю постанову в частині цього", - зазначив він.

Нагадаємо, 1 лютого Кабмін оприлюднив постанову, якою різко посилюються критерії відбору банків для виплати через них зарплат бюджетникам, пенсій та державної соцдопомоги. У свою чергу, в Нацбанку вважають неправильним застосування для відбору банків таких критеріїв, як наявність у портфелі банку 20% облігацій внутрішньої державної позики і вимогу членства в НСМЕП.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)