Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Пенсійний вік в Україні збільшувати не будуть, - Яресько

  • 22 січня 2016 11:58
  • 3354
  • Версія для друку
  •  
Пенсійний вік в Україні збільшувати не будуть, - Яресько

Як повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько, норма про необхідність збільшення пенсійного віку відсутня в проекті меморандуму про економічну та фінансову політику, підготовку якого Україна завершує для отримання у лютому третього траншу кредиту МВФ за програмою розширеного фінансування EFF

"Зараз немає цього документу. Але пенсійна реформа буде продовжуватись, нам потрібно це робити так чи не так, але там немає такого конкретного зобов'язання", - сказала вона агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю в кулуарах "Українського сніданку" в Давосі, організованого Фондом Пінчука.

Також Наталія Яресько повідомила, що немає необхідності вносити зміни до прийнятого в кінці 2015 року податково-бюджетного пакету до затвердження третього траншу, так як положення пакету повністю задовольнили МВФ.

За її словами, до засідання наради директорів уряд ствердив стратегію по відношенню до держбанків. Сума докапіталізації держбанків ще не відома зазначила міністр, однак вона не буде дуже значною, щоб поставити під загрозу узгоджені показники дефіциту держбюджету в 2016 році.

Наталія Яресько також відмітила, що очікує рішення МВФ про третій транш кредиту за програмою EFF у лютому, Але поки що точної дати немає.

Як повідомлялось, в оприлюдненому "Українською правдою" проекті меморандуму, датованому листопадом 2015 році, було положення про введення нового стуктурного маяка - прийнятті до кінця травня 2016 року нового законодавства про поступове збільшення пенсійного віку до 62 років: для чоловіків - з 1 липня 2016 року і для жінок - з 1 січня 2021 року.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)