Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Впроваджується нова система обслуговування громадян в Пенсійному фонді України

  • 14 січня 2016 13:37
  • 21985
  • Версія для друку
  •  
Впроваджується нова система обслуговування громадян в Пенсійному фонді України

З 1 січня 2016 року усі 29 територіальних управлінь головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області працюють за принципами централізованої системи обслуговування громадян. З початку року вінничани вже оформили понад півсотні нових пенсійних справ у електронному форматі

У ході селекторної наради обговорили деякі практичні питання реалізації пілотного проекту. Більшість запитань, які виникають у фахівців під час роботи з новою системою обслуговування громадян стосуються програмного забезпечення. Їх оперативному вирішенню сприяє постійна технічна підтримка спеціалістів Пенсійного фонду України.

Фахівці пенсійної служби Вінницького регіону продовжують активну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо переваг нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Протягом останнього місяця проведено 52 зустрічі у трудових колективах Вінниччини, в тому числі райдержадміністраціях та серед депутатських корпусів. Інформаційні повідомлення на дану тему також розміщені на офіційних веб-ресурсах органів виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Завдяки  належній підготовці фахівців, набутим знанням та навичкам користування програмним забезпеченням, робота у новій системі обслуговування громадян стартувала успішно, - говорить начальник відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України у м. Могилеві-Подільському та Могилів-Подільському районі Лариса Гранатюк. З початку Нового  року фахівці фронт-офісу оперативно відсканували та завантажили в електронному форматі 24 новопризначені справи. Результати опитування  відвідувачів Фонду засвідчили, що процедура прийому та обслуговування громадян стала простішою і більш зручною.

Джерело: ПФУ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)