Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Альфа Банк і Укрсоцбанк будуть функціонувати як дві окремі юрособи

  • 13 січня 2016 14:04
  • 1037
  • Версія для друку
  •  
Альфа Банк і Укрсоцбанк будуть функціонувати як дві окремі юрособи

Не секрет, що Укрсоцбанк досить тривалий час був активом на продаж. На поточний момент тривалі переговори завершилися підписанням угоди між двома банківськими групами про обмін активами. Про це в коментарі для Finance.UA повідомила Тамара Савощенко, голова правління ЮніКредит Банк

“Поки фінальна крапка в угоді не поставлена, Альфа Банк і Укрсоцбанк будуть функціонувати як дві окремі юрособи, надшвидкого процесу злиття ми не очікуємо. З одного боку, це завершення певного етапу життя банку, але з іншого – це можливість вийти на новий якісний рівень, «перезапуститися» і почати новий етап свого розвитку”, – розповіла вона.

Як зазначила Савощенко, такого роду угоди – це нормальний ринковий процес, коли два сильні гравці обмінюються активами. “В результаті виграють усі: клієнти, які отримують банк, що сполучає в собі найсильніші сторони обох учасників угоди, та й самі учасники – адже кожен отримує те, чого йому не вистачало для подальшого розвитку”, – підкреслила вона.

“У нашому випадку угода дозволить отримати синергію досвіду найбільшого європейського банку (адже в результаті угоди UniCredit стає міноритарним акціонером холдингової компанії Альфи, ABH Holdings SA) і бізнес-практиками Альфи, які успішно працюють на українському ринку”, – додала голова правління.

“Сьогодні, як і колись, UniCredit Bank працює в звичайному режимі, докладаючи всіх зусиль для надання нашим клієнтам кращих сервісів”, – завірила Савощенко.

Нагадаємо, компанія ABH Holdings SA, якій опосередковано належить Український Альфа-Банк, домовилася про викуп у UniCredit Group 100% акцій ПАТ “Укрсоцбанк” (UniCredit Bank).

Джерело: Finance.ua

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)