Майбутнім пенсіонерам, Пенсіонерам, Консультантам
Самостійний Розрахунок Пенсії
Експрес-аналіз
розміру пенсії
Пенсійний
калькулятор
Калькулятор
недержавної пенсії

Чому Порошенко підписав бюджет з недоліками

  • 06 січня 2016 13:58
  • 1407
  • Версія для друку
  •  
Чому Порошенко підписав бюджет з недоліками

Президент України Петро Порошенко підписав закон про держбюджет на 2016 рік, оскільки від нього залежало зміцнення обороноздатності держави, соціальні виплати і співпраця з МВФ

Про це йдеться в коментарі прес-служби глави держави.

“Усвідомлюючи хиби прийнятого Верховною Радою державного бюджету на 2016 рік, Президент України підписав відповідний закон України. Від цього залежать зміцнення обороноздатності держави, виплата зарплат, пенсій та інших соціальних видатків громадянам України, а також виконання зобов’язань перед МВФ для продовження плідної співпраці з макроекономічної стабілізації в країні”, – наголошується в повідомленні.

На Банковій наголосили: “Якнайшвидше запровадження ефективної перевірки декларацій державних службовців, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів є однією з ключових складових політики Президента України у сфері боротьби з корупцією та важливою умовою візової лібералізації, для забезпечення якої головою держави докладено значних зусиль”.

“У той же час Президент України закликає уряд і громадських активістів забезпечити невідкладне функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції, а також завершити процес повного формування його персонального складу, у тому числі призначення керівництва. Це також є одним із зобов’язань на шляху до запровадження безвізового режиму для громадян України”, – йдеться в коментарі.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що сьогодні в парламенті зареєстровано законопроект, яким скасовується правка в держбюджеті щодо відстрочення електронного декларування до 1 січня 2017 року.

Нагадаємо, напередодні народний депутат Віктор Чумак повідомив, що закон про держбюджет містить пункт, який відкладає на рік початок дії нової системи фінансового контролю, необхідної для запровадження безвізового режиму з ЄС.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter (або натисніть сюди)